Strona główna > Partnerzy projektu

Partnerzy projektu

Żorskie centrum organizacji pozarządowych
Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych - realizuje projekty mające na celu aktywizację działalności żorskich organizacji pozarządowych. Z jego wsparcia mogą korzystać stowarzyszenia, fundacje, przedsiębiorstwa społeczne czy grupy nieformalne działające na terenie gminy Żory. Prowadzi m.in. darmowe szkolenia i kursy zawodowe.
Infopakt
Drukarnia Infopakt - znacząca drukarnia na lokalnym rynku oferująca profesjonalne i nowoczesne usługi wysokiej jakości. Korzysta z bogatego doświadczenia i zapewnia swoim klientom solidność, terminowość i kompleksową obsługę, od przygotowania projektu graficznego, poprzez druk, do szerokiej gamy wykończeń introligatorskich.
Salon fryzjerski "Klaudia"
Salon Fryzjerski „Klaudia” - salon fryzjerski oferujący mistrzowskie usługi na najwyższym poziomie, wykonywane z największą starannością przez wykwalifikowany zespół pracowników.
Radio Żory
Radio Żory - żorska instytucja z misją społeczną, edukacyjną i obywatelską. Działają w niej ludzie z pasją, determinacją i otwartością, którzy realizują audycje oferujące szeroki wybór interesujących tematów.
Egida
Szkoła muzyczna „Egida” - niepubliczna szkoła muzyczna rozwijająca zainteresowania muzyczne, oferująca profesjonalną naukę gry na instrumentach, takich jak flet, gitara, skrzypce, akordeon, perkusja i pianino. Szkoła prowadzi również lekcje śpiewu.
Stowarzyszenie na marginesie
Stowarzyszenie „Na marginesie” - stowarzyszenie prowadzące działalność na rzecz środowiska lokalnego.
Enea
ENEA - przedsiębiorstwo branży energetycznej, jednostka dominująca, wicelider w produkcji energii elektrycznej w Polsce. Grupa ENEA prowadzi także działalność w obszarze wytwarzania, dystrybucji i sprzedaży ciepła, a także w zakresie usług oświetleniowych.
Radio Żory
4AD STUDIO - Agencja zajmująca się tworzeniem stron i sklepów internetowych od ponad 10 lat. Na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim jakość wykonywanych projektów. Poza tworzeniem stron, zajmuje się ich pozycjonowaniem oraz opieką nad nimi.
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Partnerska Lekarzy E. Kozubski, L. Romańska-Kozubska, M. Guzek- doskonała opieka rodzinna, dbająca o zdrowie mieszkańców gminy Suszec. Wykwalifikowani pracownicy stawiający na dobro pacjenta.
Enea
Firma Usługi Geodezyjne „ALFA-GEO” Piotr Urbanek swoje usługi kieruje przede wszystkim do klientów indywidualnych, firm branży budowlanej, architektonicznej i projektowej oraz przedsiębiorstw prywatnych i państwowych, a także do samorządów lokalnych.Siedziba firmy mieści się w miejscowości Żory.
Radio Żory
"Geopoint" Usługi Geodezyjne Marek Kuśka działa w branży Biura projektowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Żory.Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Geopoint" Usługi Geodezyjne Marek Kuśka, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.
Sigma Inst
Biuro projektowe SIGMA-INST oferuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie wykonania projektów przyłączy i instalacji gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma zajmuje się również obsługą w zakresie nadzoru oraz kierowania robotami budowlanymi.

Patroni medialni

Radio Żory
TVT
Miasto Żory
Projekt realizowany w ramach "Zwolnieni z teorii"