Strona główna > Grupa projektowa

O nas

Nasza grupa projektowa składa się z dziewięciu młodych, pomysłowych i pełnych energii osób. To właśnie my tworzymy dla was cały projekt przy pomocy wielu specjalistów z różnych dziedzin, jak i dzięki naszym partnerom. Aby każdy mógł nas poznać chociaż w małej części, napisaliśmy coś o sobie:

Klaudia

Klaudia Pieczka

Jestem Klaudia i jestem liderem projektu.

Mam wiele zainteresowań, ale najważniejszymi są podróże, muzyka i historia. W wolnym czasie udzielam się w wolontariacie. Kocham przebywać z ludźmi, a w szczególności z przyjaciółmi i najbliższymi.

Cieszę się, że mogę tworzyć projekt w ramach "Zwolnionych z Teorii" z cudowną grupą ludzi. Na pewno wyniosę dużo z naszej pracy. Fakt, że tworzymy coś co przyczyni się do edukacji jest dla mnie motywacją do dalszej pracy i tworzenia nowych inicjatyw społecznych!

Jakub Czimalla

Jestem Kuba i w naszym projekcie zajmuję się prowadzeniem strony na Facebooku.

Moje zainteresowania są bardzo zróżnicowane od motoryzacji do informatyki poprzez muzykę, filmy oraz podróże. W wolnym czasie lubię spedzać czas ze znajomymi oraz poszerzać swoją wiedzę w temacie gier komputerowych.

Bardzo się cieszę, że mogę coś od siebie wnieść do projektu "W świecie bajek", mogę przez to zdobyć nowe doświadczenia, które będą mi służyć w przyszłości.

Kuba
Patrycja

Patrycja Morcinek

Jestem Patrycja i w naszym projekcie zajmuję się marketingiem oraz pisaniem bajki.

Nie lubię siedzieć w domu. Moim zainteresowaniem jest więc ciągła podróż. W wolnym czasie działam w wolontariacie, piszę oraz rysuję. Lubię też spacery bez celu.

Udział w projekcie jest dla mnie ciekawą przygodą. Cieszę się, że mogę dodać w nim coś od siebie.

Zuzanna Janduda

Jestem Zuza i w naszym projekcie zajmuję się pisaniem bajek i działaniami związanymi z marketingiem.

Moją pasją są języki obce. W wolnym czasie lubię grać na skrzypcach, gotować i zajmować się dziećmi.

Cieszę się, że biorę udział w projekcie "Zwolnieni Z Teorii", bo mogę zdobyć nowe doświadczenie i spędzić czas ze wspaniałymi ludźmi

Zuzanna
Monika

Monika Orszulik

Nazywam się Monika i w naszym projekcie zajmuję się pisaniem bajek oraz odpowiadam za konto na Twitterze.

Interesuję się sztuką, modą, wschodnią kulturą i psychologią. Lubię rysować, tańczyć i oglądać seriale. W wolnym czasie chodzę na spacery oraz prowadzeę tematyczne konto na Twitterze, skąd może część z was mnie kojarzy.

Udział w projekcie "Zwolnieni z teorii" jest dla mnie nowym dosświadczeniem, dzięki któremu pokażę część siebie i przyczynię się do edukacji najmłodszych. Cieszę się, że nasz świetny zespół może stworzyć coś nowego!

Dorota Niechoj

Jestem Dorota, w naszym projekcie piszę bajki i działam w marketingu.

W wolnym czasie czytam i piszę książki, oglądam seriale, tańczę oraz spotykam się z przyjaciółmi.

Udział w olimpiadzie społecznej "Zwolnieni z teorii" jest nowym wyzwaniem dla mnie oraz szansą na poznanie wspaniałych ludzi. Cieszę się, że mogę pokazać dzieciom, jak piękny jest świat książek i bajek, a także to, iż nic nas nie ogranicza prócz własnej fantazji.

Zuzanna
Natalia

Natalia Łobos

Jestem Natalia w naszym projekcie odpowiadam za organizację pracy w zespole.

Jestem osobą towarzyską i bardzo lubię poznawać nowych ludzi. Interesuję się modą, językiem angielskim oraz książkami kryminalnymi. Lubię sport w szczególności jazdę na rolkach, taniec i wycieczki rowerowe. W wolnym czasie chętnie spotykam się z moimi znajomymi.

Udział w olimpiadzie społecznej "Zwolnieni z Teorii" jest dla mnie ekscytującą przygodą. Jestem bardzo dumna, że nasz projekt przyczyni się do edukacji najmłodszych i pomoże młodym twórcą w rozwijaniu ich literackiej pasji!

Natalia Pastuszka

Jestem Natalia i w naszym projekcie zajmuje się instagramem, tworzę dla was grafiki również na inne portale społecznościowe.

Jeżdżę konno i bardzo to lubię. Można uznać, że moją pasją są zwierzęta, które nieustannie staram się zrozumieć. W wolnym czasie uwielbiam chodzić na długie spacery i oglądać seriale.

Bardzo lubię dzieci i ciesze się, że dzięki temu projektowi będę mogła zrobić coś dla nich. Jest to dla mnie szansa na rozwój własnych umiejętności, ale także na poznawanie nowych ludzi.

Natalia
Natalia

Wiktor Trzecina

Nazywam się Wiktor i w naszym projekcie odpowiadam za pisanie bajek oraz tworzenie tekstów do postów na portale społecznościowe.

Podchodzę do życia bardzo optymistycznie i jestem w stanie znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji. Do moich pasji zalicza się świat "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", historia i geografia, filmy każdego gatunku, czytanie książek oraz tworzenie muzyki. W wolnym czasie gram na gitarze, uprawiam sport oraz spotykam się ze znajomymi.

Udział w Olimpiadzie "Zwolnionych z teorii" jest dla mnie z pewnością ciekawym doświadczeniem. Cieszę się że w tak fantastycznym gronie, możemy przyczynić się do tego, aby zrobić coś innowacyjnego i dotychczas niespotykanego w naszym społeczeństwie.